Нинішній міністр фінансів України Оксана Маркарова може увійти до нового складу Кабінету міністрів, який за численними прогнозами може очолити Олексій Гончарук.

Про це повідомляється в телеграм-каналі журналістки Соні Кошкіній.

Те, що Маркарова залишається – факт. Вона, до речі, можливо, буде “віце” (якщо вони залишаться “, – повідомила Кошкіна.

Очолити Міністерство транспорту повинен депутат від “Слуги народу” Владислав Криклій. Стати главою Міноборони найбільше шансів у члена наглядової ради «Укроборонпрому» і радника президента Андрія Загороднюка та військового дипломата Олександра Поліщука.

“Багато хто запитує про віце-прем’єрів. Це – один з головних дискусійних питань на сьогодні. В цілому, ЗеКоманда цей інститут налаштована рубати. Незрозуміло навіть, чи буде просто перший віце, не кажучи вже про “простих”, – повідомила Кошкіна.

Вона зазначила, що міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, яке в нинішньому Кабміні відповідає за децентралізацію, ймовірно, буде ліквідовано.

“Може, звичайно, ще передумають – час є. Дуже сподіваюся. Але, з огляду на, що ці світлі люди взагалі хочуть області укрупнювати (!!!), сильно сумніваюся “, – зазначила журналістка.

Нинішній глава Національної служби здоров’я України Олег Петренко, за її словами, відмовився очолити Міністерство охорони здоров’я. Нова кандидатура ще не визначена. Аналогічна ситуація з Міністерством енергетики.

Главі МЗС Пристайко можуть« докинути »повноваження, які зараз має Іванна Климпуш-Цинцадзе, утворивши таким чином« надміністерства »із зовнішніх зв’язків”, – зазначила вона.

“Венедіктову як і раніше пророкують на Мін’юст, але вже є сумніви. Уточню докладніше – розповім. Що точно скажу – Анна Огренчук, яку розглядали на Мін’юст ще пару тижнів тому, вже не обговорюється. Та сама, з Сен-Тропе “, – додала вона.