Охоронець поліклініки, який перебуває під вартою через справу про закрите укриття, отримає ще одну підозру. Його підозрюють у виготовленні та поширенні комуністичної символіки. Також заперечував існування України.

Речниця столичної прокуратури Надія Максимець повідомила, що охоронця та його дружину підозрюють у вчиненні злочину – виготовлення й поширення комуністичної символіки.

Мошкін та його дружина, разом з групою інших громадян, які називають себе “Всесоюзне об’єднання виборців народів СРСР”, надсилали на адреси державних органів та комунальних підприємств листи, у яких писали, що проголошення незалежності України, як і розпад СРСР, нібито були незаконними. Саме тому вони буцімто не зобов’язані платити за комунальні послуги.

Листи були “прикрашені” комуністичною символікою й надходили навіть після повномасштабного вторгнення, впродовж 2022 – 2023 років. Усі заявники підписувались як громадяни неіснуючого УССР.

Також Максимець розповіла, що СБУ надіслали ці матеріали до Деснянської окружної прокуратури ще в лютому 2023 року. А обшуки в помешканні родини Мошкінів планувались на початку червня, проте 1 червня сталась трагедія з зачиненими укриттями, внаслідок якої Мошкін опинився під вартою. Тож розслідування довелось пришвидшити.

Крім цього, охоронець має проросійські погляди й виправдовував агресію Росії проти України, називаючи це “звільненням”.