ЗСУ луплять ворожі кораблі з більшою інтенсивністю, як от нещодавно з’явилася інформація про знищення тральника «Ковровець».

Видання Forbes вразило інформацією про те, що російське військово-морське керівництво має бути дуже стурбоване майбутнім Чорноморського флоту, адже Україна виводить з ладу російські бойові кораблі швидше, ніж Росія може побудувати нові або посилити їх кораблями з інших регіональних флотів.

Окрім пошкодженого «Аскольда» і затонулого «Циклона», ще п’ять «Каракуртів» будуються на верфях у Криму або на Волзі. І є всі підстави очікувати, що ці корвети також стануть об’єктами атак, коли вони приєднаються до флоту в найближчому майбутньому, пише видання. Таким чином окупантам краще звільнити море, щоб не залишитись без кораблів, поки ЗСУ дають ще на це добро.

Нагадаємо, що українські військові вже знищили третину з 80 військових кораблів Чорноморського флоту РФ. Крім того, «досить багато» суден пошкодили.

«Що стосується кількості вражених одиниць, то це 27 одиниць вражених разом з субмариною, з них 14 – це досить помітні серйозні одиниці, різних класів. Це і великі десантні кораблі, і ракетні катери, і субмарина, і патрульний корабель. Це серед тих, що знищені. За нашими даними, пошкодженими на ремонті зараз залишаються 15 одиниць. Тобто від загальної чисельності близько 80 одиниць, можу сказати, що третина знищена і досить багато пошкоджено», – заявив напередодні речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук.