Глава держави висунув умову: “жодних монополістів”. Тим, хто його не почує, пообіцяв знайти “інші методи” розмови. Президент Володимир Зеленський заявив, що у нього в “розмові з великим бізнесом є труднощі”. Про це він сказав в п’ятницю, 13 вересня, під час виступу на форумі Ялтинської європейської стратегії (YES).

“Є труднощі в розмові з великим бізнесом, але я впевнений, що вони нас почують, а якщо не почують, то доведеться інші методи знайти, як з ними розмовляти”, – заявив Зеленський.

Разом з тим, він вважає, що бізнесмени готові змінити своє бачення ведення діяльності, і що країна надала їм можливості для розвитку.

“Ми запропонували нормальні правила: монополістів більше не повинно бути в Україні, у нас повинен бути відкритий ринок”, – заявив він.

Якими саме будуть “інші методи” розмови з великим бізнесом, Зеленський не уточнив.

Також, як стало відомо нещодавно, президент говорив з Коломойським про ціни на комунальні послуги, а також про Центренерго.

“Там було дуже багато питань. Ми обговорювали ціни комуналки. Всі розуміють, що потрібен ринок. Наші міжнародні партнери хочуть, щоб ціни були ринковими. Але ми повинні зробити все, щоб ціни для наших людей були нижчими”, – заявив Зеленський.На уточнююче питання про те, чи почув його Коломойський і чи обговорювалося питання Центроенерго, президент відповів: “Упевнений. Ми побачимо результат. Так, до речі Центроенерго – було одним з питань”.

Цікаво, що сам Олігарх Ігор Коломойський також прийшов на форум “Ялтинської європейської стратегії”, засновником якого є інший олігарх Віктор Пінчук.

Кореспонденту Коломойський сказав, що у нього “вічний мир” з Пінчуком.

На прохання прокоментувати зустріч з президентом Володимиром Зеленським олігарх відповів, що йому немає що додати до коментарів глави держави.

На YES Коломойський прийшов у компанії нардепа Ігоря Палиці, члена партії “УКРОП”, близької до олігарха. Коломойський зайняв місце поряд із Юлією Чеботарьовою, соратницею Пінчука і менеджеркою його компаній.

Як відомо, Пінчук, починаючи з 2004 року, судився з Коломойським та його бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим через Криворізький залізорудний комбінат. Пінчук стверджував, що заплатив олігархам $143 млн, щоб ті купили для нього комбінат у держави. Але підприємство Пінчук так і не потримав.