Прем’єр Олексій Гончарук вважає, що найкращою відповіддю агресору з боку України буде її власний успіх.

“Ми маємо намір бути дуже прагматичними. Ми думаємо, що найкраща відповідь будь-якому агресору – це наш власний успіх. І нам потрібно продемонструвати, що ми успішні.

Ми як уряд точно будемо концентруватися на тому, щоб максимально швидко зробити Україну успішною країною. І це наша асиметрична відповідь будь-якій агресії зараз”.

Гончарук зазначив, що багато говорить із президентом про ситуацію на Сході України, однак не буде робити жодних заяв, щоб не зашкодити процесам, які відбуваються.

“Для мене особисто Росія як держава – це агресор, тут немає ніяких питань. Наші погляди з часів Майдану насправді в цьому плані ніяк не змінилися. Але це ніяк не відміняє того, що Росія – це наш найбільший сусід, і просто треба усвідомити, як співіснувати з цією великою країною надалі”.

Також, прем’єр Олексій Гончарук анонсує, що за пару тижнів у парламенті буде представлено програму діяльності уряду.

“За пару тижнів ми, новий уряд, представимо нашу програму в парламенті… Там будуть цифри, плани, деталі. Я думаю, що багато буде дискусій щодо того, що ми збираємося зробити.

…Ми хочемо зрости за 5 років на 40%. Я в це вірю. Для цього треба зростати в наступного році 5%, і кожен наступний в районі 7%. Ми точно розуміємо, як це зробити.

…Нічого фантастичного в тому, щоб у наступні роки Україна зростала по 5-7%, я не бачу. Це не фантастична цифра для України”.

\