Захисникам України вдалося прорвати першу лінію оборони російської окупаційної армії на деяких ділянках півдня. Українські воїни вийшли на проміжну лінію.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі телемарафону.

Також вона розповіла, що подальший рух наших військових ускладнюють укріплення, які збудували окупанти на ключових панівних висотах.

“Наші війська на півдні подекуди вже прорвали першу лінію оборони та перейшли на проміжну. І там вони стикаються з тим, що ворог на основних, ключових панівних висотах фактично збудував інженерні укріплення. Це, безумовно, ускладнює рух наших військ та самі бойові дії”, – розповіла Маляр.

Вона додала, що загарбники зараз перекидають свої резерви як на південний, так і східний напрямок. Ці резерви складаються переважно з професійних солдатів.

Нагадаємо, раніше представник Пентагону генерал Патрік Райдер зазначав, що на ЗСУ чекають дуже важкі бої на фронті. Контрнаступ українських військових буде дуже важким через те, що окупанти встигли підготуватися, зазначив він.

“Не треба плекати ілюзій, що ця боротьба, яку веде Україна, легка боротьба. Знову ж таки, у Росії був час побудувати оборону на окупованих територіях, а Україна вступає з ними в бій, і це буде важка битва”, – сказав Патрік Райдер.

Проте, свій бойовий потенціал Україна може використовувати в будь-який час і в будь-якому місці за своїм вибором, каже генерал.