У ході боїв за Соледар у Донецькій області російські окупаційні війська втратили стільки ж людей, скільки у двох війнах у Чечні.

Про це в етері телемарафону повідомив представник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий.

«У районі Соледара росіяни втратили стільки ж, скільки у двох чеченських війнах. Мобілізовані залишилися останнім ресурсом, завдяки якому вони підтримують хоч якийсь наступальний темп», – зазначив він.

Водночас додамо, що наразі купанти не готові до зміни формату війни, вони зазнають великих втрат і Росія починає розуміти, що фактично цю війну вона програла, залишивши на українській землі сотні тисяч солдатів. Про це заявив колишній Голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж 

“Вони не готові стратегічно до такої війни. Вони тільки готують такі концепції. Але за всіма концептуальними завданнями, які вони поставили на колегії Міноборони – це рік-півтора, які необхідні керівництву Росії, щоб підготувати повномасштабні підрозділи – дивізії, корпуси та армії.

Головне переозброїти, провести ремонт та реконструкцію тих ракетних комплексів, танків, БТРів, які є в запасі з часів Радянського Союзу. Це велика робота, яка потребує часу, фінансів, технічних ресурсів. Навіть якщо вони працюють у три зміни без вихідних сьогодні, нагромадити це неможливо” , – пояснив експерт.