Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що Кремль врахує в своїй стратегії ситуацію з народним депутатом Віктором Медведчуком, якого підозрюють в державній зраді.

Про це повідомляє “Радіо НВ”.

“Безумовно, зважаючи на ставлення Путіна до Медведчука, ця кримінальна справа не залишиться непоміченою в Кремлі, але я б не очікував якихось негайних дій у відповідь. Утім, врахування цього чинника буде в стратегії Росії щодо України, тут я сумнівів не маю”, – сказав він.

На думку дипломата, не варто очікувати, що відповідь Кремля буде негайною. Водночас, вважає міністр, розслідування навколо Медведчука не позначиться на майбутній зустрічі президентів Росії і України.

“Від точкового дошкульного удару у відповідь, до врахування цього в межах військової ескалації, яка продовжується. Я не думаю, що справа Медведчука завадить цій зустрічі. Вона зароджується дуже важко, але ми готові до розмови”, – розповів Кулеба.

Зазначимо, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що зустріч президентів України та Росії Володимира Зеленського та Володимира Путіна може відбутися за однієї умови. Однак конкретних дедлайнів по датах поки немає.

Про це міністр сказав в ефірі програми ” Радіо НВ”.

“Я не можу ставити якісь конкретні дедлайни. Зустріч (Зеленського і Путіна, – ред.) відбудеться тоді, коли ми в Києві переконаємося, що на цій зустрічі зможемо проговорити питання, які для нас є ключовими”, – заявив Кулеба.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.