Окупанти терористичної “ЛНР”, яким вдалося вирватися з оточення в районі Лимана на Донеччині, поскаржилися, що командування кинуло їх. З усього “222 стрілецького батальйону” в живих залишилося лише 193 особи.

Усі вони від 30 вересня стоять на трасі біля Щастя, бо військове керівництво не пропускає їх далі та змусило здати зброю. Про це розповів представник “222 батальйону”

“(Батальйон. – Ред.) виходив з оточення з великими втратами особового складу, боєкомплекту, продовольства, особистих речей. З усього батальйону залишилося 193 особи”, – поскаржився загарбник.

За його словами, всі, хто вижив, здали зброю, “як належить, за дописом”, щоб їх не притягнули до кримінальної відповідальності та не оголосили дезертирами або терористами.

“Наше керівництво не вважає за потрібне, поки ми тут, забезпечити нас водою, теплими речами, спальниками та всім іншим. Постійно погрожує дисбатом (дисциплінарним батальйоном. – Ред.) притягненням до кримінальної відповідальності”, – розповів окупант.

Крім того, окупанти несуть великі втрати й у Херсонській області, але їм забороняють відступати “попри всі закони військової науки”, бо це завдасть удар по авторитету президента росії володимира путіна. Про це розповів секретар парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко. Як зазначив Костенко, для російської федерації стратегічно південь України є більшим пріоритетом, ніж схід. За його словами, на півдні війська рф “дуже сильно потерпають від наших Збройних сил”.