Чого не зробиш заради піару і повернення влади. Навіть створиш коаліцію з ще вчорашніми “ворогами”. Так наприклад, Петро Порошенко вирішив об’єднати зусилля з олігархами Віктором Пінчуком і Віктором Медведчуком.

Принаймні, так вважає телеграм-канал “Резидент”.

“Петро Порошенко домовився з Віктором Медведчуком і Віктором Пінчуком діяти ситуативно проти влади, щоб продовжити обвал рейтингу партії Слуга Народу. Екс-Президент готує нову інформаційну кампанію проти Зеленського і його команди за мінським кейсом, стоїть завдання не допустити розведення військ”, – йдеться в повідомленні каналу.

Раніше, народні депутати фракцій “Європейська солідарність”, ВО “Батьківщина”, “Голос”, “Опозиційна платформа – За життя” і члени депутатських груп “За майбутнє” і “Довіра” при підтримці трьох парламентаріїв від “Слуги народу” зібрали 150 підписів для проведення позачергового засідання Верховної Ради, заявив співголова “ЄС” Петро Порошенко.

“Я дякую” Батьківщині “,” Голосу “, які в повному складі підписали підписні листи про скликання позачергової сесії. Я дякую всім фракціям парламенту:” Довіра “,” За майбутнє “,” ОПЗЖ “,” ЄС “і трьом депутатам від” слуги народу “які всупереч волі фракції поставили підписи”. У мене є гарна новина: ми зібрали 150 підписів в умовах, коли “Слуга народу” блокувала, тому що отримала команду не підписувати і не виносити на розгляд (законопроекти – ред.). Завтра ці підписи будуть здані до Верховної Ради. Ми вимагаємо, щоб вже на цьому тижні вони були проголосовані “, – заявив Порошенко в ефірі програми” Свобода слова “на телеканалі ICTV.