У вівторок, 10 серпня, за голову Харківської обласної ради Артура Товмасян внесли заставу в розмірі майже 3 млн гривень. Його підозрюють в отриманні хабара в розмірі понад 1 млн гривень.

Про це РБК-Україна сказала представник Вищої антикорупційного суду (ВАКС) Олеся Чемерис.

“Сьогодні за голови Харківської облради заставу внесений в розмірі 2 996 400 гривень. Застава внесло особа, прізвище якого ми не можемо розголошувати”, – розповіла Чемерис.

4 серпня Артуру Товмасяну вручили підозру про отримання хабара в розмірі понад 1 млн гривень.

Відзначимо, до цього в рамках цієї справи підозру отримав перший заступник голови Харківської облради. Його заарештували, але він вийшов з ізолятора під заставу.

Нагадаємо, 22 липня НАБУ і САП “на гарячому” викрили заступника голови Харківської облради і його спільника-адвоката. Вони отримали хабар в більш ніж мільйон гривень.

Про це повідомили в Національному антикорупційному бюро України.

Слідство встановило, що кошти вимагали від директора комунального підприємства за те, щоб той залишився на посаді, неправомірну вигоду передавали частинами. Після отримання останнього траншу в 350 тисяч гривень учасників злочину викрили. Зараз вирішується питання про повідомлення ним підозри. Також слідчі перевіряють інформацію про причетність до скоєного злочину інших осіб. Зараз тривають слідчі дії.