Росіяни показують всьому світу, що вони анексували Крим, а тепер анексують Азовське море повністю. За фактом анексія відбулася, а ніяких санкцій немає.

Про це в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ехо України" повідомив заступник гендиректора телеканала ATR, журналіст, блогер Айдер Муждабаєв.

"Напад – це тільки перша частина плану. Тому що насправді як самоціль – це дійсно нелогічно. На мій погляд, відбувається така річ. Вони показують всьому світу, що вони анексували Крим, а тепер він анексує Азовське море повністю. За фактом анексія відбулася, ніяких санкцій немає. Навіть якщо вони потім будуть, ні на що це не вплине. Забудьте, все, Азовське море анексована Російською Федерацією. Давайте речі своїми іменами називати. Ніколи туди без їх дозволу ніхто не зайде і звідти не вийде. Вони дозволяють … Тобто, якщо туди якийсь корабель зайде, то тільки з їх дозволу. Вони для цього і міст будували. Вони його анексували.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Що може бути наступним етапом? Наступним етапом може бути великий – вибачте, я нагадаю, у нас війна – військовий наступ з метою відвоювати ось цю частину морського узбережжя, і плюс ще те місце, де Дніпровський канал, наприклад, який до Криму йде. Реальна така історія, як ви вважаєте?", – зауважив Муждабаєв.

Окрім того, у зв'язку з останнімі церковними поіями, Айдер зазначив, що Росія відкрито анонсує у медіа майбутні провокації під час  Об'єднавчого собору.

Я впевнений, що провокації нас чекають. І я сподіваюся, що ми з ними впораємося. Але не ми, тут присутні, а відповідні структури. Тому що вони вже фактично їх відкрито анонсують, міркують в ефірах своїх прокремлівських каналів про те, що будуть якісь атаки на Лаври, вони будуть їх захищати. Вони вкладають це в уста спортсменів. Журналісти ставлять провокаційні питання, які самі по собі є загрозою безпеки. Хто тобі сказав, що Лаври будуть штурмувати? Чому ти такі питання ставиш? Чому ти не питаєш: а якщо завтра прибульці висадяться в Києві, що ти будеш робити? І так далі. Тобто йде кампанія. Вони не зупиняться", – наголосив Муждабаєв.