Кличко підозрюють в державній зраді і розкраданнях при забудові Києва.

Національне антикорупційне бюро України відкрило справу про можливу державну зраду і розкрадання щодо мера Києва Віталія Кличка і його двох заступників. Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит РБК-Україна.

Відзначимо, мова йде про можливу держзраду і розкрадання бюджетних коштів при забудові Києва з боку Кличко і його заступників.

“Національним антикорупційним бюро України виконано вказану постанову Вищого антикорупційного суду та внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань”, – йдеться у відповіді на запит.

У жовтні Вищий антикорупційний суд відкрив провадження у цій справі і зобов’язав НАБУ внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це сталося після того, як в НАБУ подали заяву на дії Кличка і його заступників, які, на думку заявника, підпадають під зловживання владою, отримання неправомірної вигоди, розкрадання, державну зраду і т. д.

Нагадаємо, раніше НАБУ завело справу на Кличка теж за рішенням антикорупційного суду. Справа стосується розкрадання коштів при реконструкції Шулявського моста в Києві.