Президент України Володимир Зеленський яскраво вгамував топпропагандиста Росії Євгена Попова. Той підбіг до глави держави з компрометувальним питанням про тиск на Зеленського з боку президента США Дональда Трампа.

Відео, зняте в кулуарах Генеральної асамблеї ООН, опублікувала в своєму Telegram-каналі скандальна кремлівська пропагандистка Ольга Скабєєва 

“На мене ніхто не може тиснути, тому що я президент незалежної держави. На мене тиснути може тільки одна людина – мій син, якому шість років”, – відповів Зеленський Попову українською мовою, після цього президент ігнорував російських пропагандистів, а відповідав на питання журналістів інших ЗМІ та країн.

“Ясна річ, що Володимир Зеленський чув нас, але відповідати більше не став”, – вважає росіянин.

Інцидент викликав бурхливу реакцію у російського телеканалу.

“Я ось чесно скажу, що такого я не бачив ніколи, хоча висвітлював візити багатьох президентів у різні країни. Так як Зеленського охороняють тут, у Нью-Йорку, не охороняють ні Путіна, ні Трампа, не охороняють, більше того скажу, навіть Порошенка. До Порошенка можна було спокійно підійти, спокійно щось запитати. Так, він всякі дурниці нам відповідав, але тим не менше, – відповідав. Навколо Зеленського в три ряди вишикувалися охоронці, причому не американські, а саме українські…

Така заява не змусила чекати відповіді від українців, які зазначають, що охорона в Америці президенту потрібна саме від таких російських провокаторів, а от в Україні, президент вільно спілкується із народом та журналістами, при мінімальній кількості охороні, а от до Порошенка, тут підійти було майже не можливо. Також, українці порекомендували пропагандистам, ставити жорсткіші питання Путіну і не лізти у справи України.