Президент вказав уряду на необхідність включити безпеку пасажирських перевезень до першочергових пріоритетів своєї роботи.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів взяти на контроль розслідування дорожньо-транспортних пригод, які сталися протягом останніх днів на Одещині та Житомирщині, та здійснити необхідні заходи для недопущення повторення подібних випадків.

Про це повідомляється на сторінці Офісу президента у Facebook.

Зазначається, що Зеленський висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблих у масштабних смертельних ДТП на Одещині та Житомирщині, які сталися протягом останніх днів.

“Глава держави доручив Кабінету міністрів України взяти на контроль розслідування аварій, а також зобов’язав уряд здійснити необхідні заходи для недопущення повторення подібних випадків”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, Зеленський вказав Кабміну на необхідність включити безпеку пасажирських перевезень до першочергових пріоритетів своєї роботи.

Додамо, 21 вересня в Овідіопольському районі Одеської області внаслідок зіткнення маршрутки та автоцистерни загинули 9 осіб, ще четверо були госпіталізовані. Водія вантажівки затримали.

Також стало відомо про всіх загиблих у моторошній аварії на Одещині. Наймолодшому загиблому Марку Редькіну було всього 17 років. Також пішла з життя у юному віці 18-річна Христина Саустян, яка хотіла стати дизайнером.

Ще один загиблий – 42-річний Андрій Щербицький, який поспішав у пологовий будинок, де мав зустрітись із з своєю дружиною, яка от-от народить дитину.

Загалом у цій моторошній аварії загинув сам водій маршрутки, сімейна пара, юна музикантка та інші. Найстаршим загиблим виявився 45-річний чоловік.