Депутат від ОПЗЖ Олександр Колтунович у Верховній раді влаштував істерику через зауваження віцеспікера Руслана Степанчука.

Інцидент стався 30 березня.

Так, Стефанчук закликав Колтуновича не наражати на небезпеку людей та вдягнути маску. Проте той влаштував істерику, заявив, що “йому ніхто не буде вказувати, що він повинен робити”.

Це не сподобалось іншим нардепам, йому кричали: “ганьба”.

Нагадаємо, Володимир Зеленський прибув до Верховної Ради, та після голосування за міністрів взяв слово.

Він передовсім подякував депутатам за те, що прийшли у масках, і наголосив на важливості роботи влади у момент карантину.

Важливо, що у такий важкий для усього світу час українські депутати збираються і працюють, наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Дуже важливо, щоб країна працювала, не зважаючи на цю трагедію, цей вірус. Я вдячний усім депутатам, які проголосували за призначення міністрів фінансів і охорони здоров’я України. Я вас теж вітаю, – наголосив глава держави.

Він також підкреслив, що у такий складний для всього світу загалом і України зокрема важлива підтримка економіки нашої держави. У цьому контексті для України є важливим підписати меморандум з Міжнародним валютним фондом.