Володимир Зеленський поставив свій другий питання своєму опонентові Петру Порошенко під час дебатів на "Олімпійському" 19 квітня.

 Друге питання Володимира Зеленського Петру Порошенко, як і перший, складався з декількох: "Чому ваші соратники досі мають по обидві руки? Чи пам'ятаєте ви таке слово, як люстрація? Чому ваші цукерки досі можна купити в магазинах Москви? Чи є  ваші цукерки в пайках повстанців "ДНР" і "ЛНР"? Виберіть будь-яке питання ".

 Відповідь Петра Порошенко:

 "Все це брехня і не відповідає дійсності. Про відрубані руки позиція перша: я – не суддя. Я робив і продовжу робити все для реформування судової системи.

 Жоден мій друг не буде мати відношення до корупції.  Тому що як тільки будуть аргументовані звинувачення, він перестане бути моїм другом і буде в тюрмі.

 Скажіть, що стосується вашого партнера, який з офшорного рахунку оплатив вам мільйони.  Нормально вам знизує його рука?  У нас ще немає результатів президентських виборів, а вони вже підняли голову і вчора прийшли за "Приватбанком".  А я, Володимир, буду чекати, поки ви собі і своїм партнерам будете рубати руки ".