Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомляє, що російські військові застосували проти захисників на “Азовсталі” запалювальні або фосфорні бомби.

Про це йдеться у Telegram-каналі Андрющенко Time.

“Маріуполь. Азовсталь. Знову – з неба, моря, землі. Вчора окупанти вперше застосували проти Захисників Маріуполя запалювальні або фосфорні бомби (висновок залишим спеціалістам). Самі окупанти стверджують, що було застосовано запалювальні снаряди 9М22С з термітними шарами. Температура горіння біля 2-2,5 тисячі градусів за Цельсієм. Горіння зупинити майже неможливо”, – пише він.

За словами Андрющенка, “пекло зійшло на землю, в “Азовсталь”.

“Неймовірно, як тримаються наши Захисники. Ми всі у невідплатному боргу у них”, – додав він..

Додамо, у ніч на 15 травня російські війська обстріляли Широківську громаду, що у Криворізькому районі Дніпропетровської області, з РСЗВ “Ураган”, влучили між селами.

Про це наголосив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

“Ніч знову з тривогою… Опівночі ворог двічі обстріляв Широківську громаду, що у Криворізькому районі. Били з “Ураганів”. Поцілили між селами. Ніхто не постраждав”.

Станом на 07:55 ранку в області було спокійно. О 08:26 у Дніпропетровській області знову оголосили повітряну тривогу.

Нагадаємо, на світанку 14 травня армія РФ також обстрілювала з “Ураганів” Широківську громаду. Люди не постраждали, у кількох будинках вибило шибки.