Кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що голосував у 2014 році за свого опонента, чинного президента Петра Порошенка, але помилився і тепер сам бореться за крісло президента.

 Про це він сказав під час дебатів на НСК "Олімпійський".

 Коли Зеленський вийшов на сцену для вступного слова, сказав, що відчуває себе Вакарчуком і ніколи навіть не мріяв, що він, простий хлопець з Кривого Рогу буде боротися за крісло президента проти людини, якого всі українці беззаперечно підтримали в 2014 році.

 "Я сам був за Порошенко. Але ми помилилися. Чи міг я тоді уявити, що наше" жити по-новому "буде виживанням, закінчу війну за два тижні – буде Іловайськ і Дебальцеве? Чи могли ми уявити, що Революцією Переваги скористаються негідники?  ", – заявив Зеленський.

 "Я поясню, чому помилилися … не кричіть, будь ласка, (в цей час на стадіоні кричали" Ганьба "- ред.), Говоримо про Революції Переваги і про війну. Ми голосували за одного Порошенко, а вибрали іншого", – сказав  він.

 Зеленський заявив, що існує два Порошенко, один з яких хороший оратор, коли включаються камери – фахівець в економіці і розбирається в усьому, а коли камери вимикаються – з'являється Петро-2.

 "Перший кричить:" Путін, я тобі покажу ", а другий передає через Медведчука приветики в Москву. Один відкриває школу, а другий постійно відкриває магазини" Рошен ". Перший відкриває аж 12 кілометрів нової дороги, а другий закриває справу Насирова. Перший каже  , що передає бізнес в сліпий траст, а другий збільшує свої статки ", – перерахував Зеленський

 "Може ми бюджет України передамо в сліпий траст? Може воно нормально працює?", – запитав він.

 "Тому, пан Порошенко, я тут, зі своєю командою. Я не політик, а простий людина, яка прийшла зламати цю систему. Я результат ваших помилок і обіцянок", – заявив Зеленський.

 Він нагадав Порошенко, як той запросив його на Банкову і запитав, чому він збирається балотуватися в президенти і попередив про те, що буде важко і він не буде бачитися з родиною.

 "Одне питання. Навіщо ви туди лізете?".