Магазини “Рошен” продовжує працювати. Про це повідомляє Klymenko Time

Хто б сумнівався, що “крім магазину Рошен”.

Не сумніваємося, що якби за законом Петро Порошенко мав би закрити на карантин свої кондитерські магазини – він і тоді знайшов би вихід. Наприклад, поміняв би КВЕДи і взагалі – зробив би що завгодно, аби не припиняти бізнес.

Українці в Мережі висловлюють обурення

“Це вже жах абсолютний”, “Це вже шоколадний злочин якийсь”. “Хоч щось людське залишилося?”, “Нехай вмирають, аби гроші капали”

Нагадаємо, в понеділок колишній президент України Петро Порошенко несподівано прибув до Державного бюро розслідувань. Як стало відомо “Країні”, політика допитали у справі про захоплення влади і фальсифікації при призначенні глави Кабміну в 2014 році.

Про тему допиту виданню повідомило джерело в ДБР.

За словами джерела, Порошенко відповів на запитання слідчого “за фактом можливого скоєння високопоставленими особами, які займають або займали особливо відповідальне становище в держорганах влади України, дій, спрямованих на захоплення влади і фальсифікацію при цьому офіційних документів при внесенні подання на призначення прем’єр-міністра при відсутності коаліції в Раді “. Також в ДБР уточнили, що візит Порошенко був пов’язаний тільки з допитом.