Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що його український колега Володимир Зеленський, з яким вони напередодні зідзвонювалися, як лідер держави знаходиться в складній ситуації.

Про це він заявив в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Гордону.

«Володя хороший. Знаєте, мені його жаль. Не мені вам пояснювати ситуацію, яка в Україні, що йому дісталося», — розповів Лукашенко.

Він зазначив, що Зеленський є розумною людиною, “хоч і з іншої сфери”, але в той же час “людиною приземленим”, який ніколи не стикався з політикою.

«Потрібен стержень. Якщо в тебе цього немає, так, ти будеш в телевізорі, Дмитро Гордон у тебе інтерв’ю візьме, якщо попросиш його добре, він тобі десь підмалює, покаже тебе якось…», — сказав Лукашенко.

Зазначимо, що перше своє політичне інтерв’ю Зеленський дав саме Дмитру Гордону, після чого оголосив, що балотуватимуться у президенти.

“Треба дії здійснювати і результат давати Україні зараз, а цього результату немає і бути не може. І ви починаєте оцінювати”, – додав білоруський президент.

Лукашенко припустив, що через війну в країні і відсутнімть часу Зеленський не встигне показати будь-які досягнення до кінця своєї каденції. Але при цьому він може скласти повноваження достроково.

“Він може. Він за характером такий, хоча він розумний і, думаю, не зробить цього. Але може”, – резюмував президент Білорусі.