Наше джерело в ОП розповів, що пасивність групи Разумкова в парламенті обійшлася Ринату Ахметову в мільйон доларів.

“Олігарх зробив все для того, щоб Вітренко не став віце-прем’єр-міністром, навіть Коболєва підключив для інформаційної атаки”, – пише тг-канал Резидент.

Нагадаємо раніше Рада не підтримала призначення Юрія Вітренка міністром енергетики і першим віце-прем’єр-міністром.

Також ситуацію прокоментував і тг-канал “ЗеРада”.

“Утримання групи Разумкова і самого спікера з кадрових голосувань дуже не сподобалося ОП. Особливо на тлі опитування групи «Рейтинг» в якому глава ВРУ обійшов президента за рівнем довіри.

Тому, зараз почнеться період активної «холодної війни» ОП і спікера. Завдання – знизити довіру до спікера, показати його таким же елементом корупційної системи як і інші.

Інформація по гроші за голосування – можливо один з таких елементів “.

“Ми вже писали про те, що Разумков професійний політик, і коли справа стосується скандальних рішень він займає нейтральну сторону. Колеги правильно підмітили, що під час голосування за Шкарлета вся «група Разумкова» не дала голосів, і таке повторилося з голосуванням за Вітренка. Це вигідна позиція, з якою він може обіграти навіть Офіс президента, який періодично просить підтримати той чи інший законопроект для МВФ “, – коментує останні події навколо спікера Ради тг-канал “Наблюдатель”.

А ось що раніше, про Разумкова писав “Легітимний”:

“Наше джерело повідомляє, що Дмитро Разумков не став чиновником, а залишився політиком.

Він продовжує коментувати у себе в соціальних мережах всі політичні процеси і події в країні. Робить це швидше команди Зеленського і навіть іноді більш «ліберально» і дипломатичніше, що додає йому рейтингу. Багато фінансово-промислових груп вже бачать в Разумкові наступного Президента країни, інші бачать в ньому інструмент для дестабілізації ситуації всередині фракції СН і подальшого розвалу, і розкрутки політичної кризи.

Джерело доповнює, що відносини у Зеленського з Разумковим нормальні на даний момент, ніяких протиріч немає. Президент став ще з більшою повагою ставитися до Голови Верховної Ради, іноді з ним навіть радиться з деяких подій. Інколи це «злить» Главу ОП Андрія Єрмака, який бачить в Разумкові «небезпеку».

Джерело повторює свій інсайд, що на Разумкова почали «ставити» німці і європейське лобі, так як Зе пішов ближче до «туманного Альбіону».

Інформація, що Разумков збирав свою команду ходить вже давно.

28 липня ми інсайдали, що зростаючий рейтинг Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова «лякає» не тільки Офіс Президента, а також і Петра Порошенка.

Адже Разумков «ламає» йому «гру». Тому політичний сезон 2021 буде куди більш насиченим, ніж 2020!”