У президентській “Слугу народу” розкритикували рішення Олександра Котляра відмовитися від повноважень секретаря міської ради і таким чином уникнути можливості опинитися на чолі Кривого Рогу, фактично з приставкою “в.о.”. Такі дії Котляра назвали “некомандних”. Про це повідомляється на сайті партії “Слуга народу” в Кривому Розі.

У заяві партії йдеться, що позиція Олександра Котляра є справжнісіньким зрадою, яке нічим пояснити не можна. Рішення Котляр нібито прийняв самостійно, не повідомивши про це ні міську фракцію, ні партійне керівництво в Кривому Розі. Не було навіть дискусії або будь-якого іншого обговорення з цього приводу. Своїм вчинком Котляр зрадив не тільки принципи партії “Слуга народу”, але і принципи президента Володимира Зеленського.

Також в заяві акцентується увага, що після того, що сталося Олександр Котляр не може називатися відповідальним політиком, тому як він показав себе “некомандним гравцем”.

Під час засідання міськради “слуги народу” в знак протесту покинули сесійну залу.

Обов’язки мера Кривого Рогу тимчасово виконуватиме Юрій Вілкул, який раніше багато років перебував на посаді міського голови. Вілкул є депутатом від партії “Українська Перспектива”. Свою перемогу він здобув шляхом таємного голосування.