Депутати від партії Порошенка одноголосно підтримали російську мову в місцевій раді на Вінниччині. Я є одним з ініціаторів – підписантів закону України «Про Державну мову». І я голосував за те, щоб пересічні громадяни мали право спілкуватися тією мовою, якої вважають за потрібне. Однак чиновники і депутати зобов’язані за Законом користуватися Державною мовою. Знахабнілий від безкарності Порошенко може в побуті говорити як він хоче, вчити своїх дітей спілкуватися тією мовою, якої він хоче.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише Семен Семенченко. Далі подаємо в оригіналі: 

Це його особиста справа – він «русский в Лондоні», або українець в Україні. І це тільки питання до його виборцiв – приємно їм коли «гетьман державник», «потомствений козак» і його сім’я кричать “армія, мова, віра”, а в побуті нормально шпарять «мовою – агресора».

Але дії депутатського наброду з партії ПЕС зі знищення української мови в місцевих радах Вінниччини – це вже просто знущання над своїми ж гаслами. Ганьба. До речі, «шановні» порохоботи, ця жовта тепла водичка, яка зараз стікає від вашого лідера по ваших очах, це саме те, що ви подумали. Так, так, ця Божа роса…

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.