Під час зустрічі з з керівництвом фракції “Слуга народу” Володимир Зеленський пригрозив депутатам розпуском Верховної Ради. Президент хоче, щоб на засіданні прийняли закон про держслужбовців з його пропозиціями.

Про це повідомило джерело РБК-Україна.

“Так, такі слова звучали на зустрічі президента з керівництвом фракції”, – повідомило джерело.

Ще один співрозмовник видання вважає, що цю погрозу поки не слід сприймати буквально. Мовляв, президент ймовірно хотів аби депутати зрозуміли градус напруги і що цього разу Раді не варто “гратися в суб’єктність”.

“Він каже: я вже втомився, я хочу виплатити зарплати шахтарям, а ви тут то так, то так підставляєте. Тому зараз дуже важливо для якоїсь нормальної спільної роботи, щоби сьогодні Верховна рада проголосувала за дві ці пропозиції і за закон в цілому”, – пояснило джерело в СН.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться позачергове засідання Верховної ради України. Депутати розглянуть законопроект про держслужбу, який раніше ветував президент України Володимир Зеленський.

Народні депутати розглянуть законопроект для відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби, а також щодо повноважень виконуючого обов’язки міністра.

Початок засідання заплановано на 12:00.

Як заявляв прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, через вето закону виплата зарплат шахтарів стоїть під загрозою, тому що т. в. о. голови Міненерго не може підписати необхідні документи.