У мережі з’явилася інформація про те, що після введення санкцій проти лідера партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука, екс-президент України Петро Порошенко покинув країну.

Про це в своєму telegram-каналі повідомив член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко.

Так, за його словами, інформацію про те, що Порошенко з дружиною полетів до Стамбулу, повідомили пасажири рейсу ТК458.

“Як повідомляють пасажири рейсу “Турецьких авіаліній” ТК458, вони були свідками того, як в суботу вранці колишній президент Порошенко з дружиною вилетіли до Стамбулу. Ситуацію з каналом “Прямий” і накладеними санкціями на сім’ю Медведчука будуть перебивати фотосесією із Вселенським Патріархом. Чи повірите в такий трюк Порошенко? ” – написав Лещенко.

Директор політичних і міжнародних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко в своєму Фейсбук також не обійшла стороною п’ятого президента України. Передаємо його слова прямим текстом:

Кожне 20 лютого я згадую стогін на Майдані. Ридання, плач тисяч людей, які поминали загиблих на Інститутській. Цей стогін я згадую щоразу, коли бачу обличчя Порошенко і його дармоїдів, які розповідають нам, чому не можна було побудувати нормальну державу в Україні.

Порошенко і загиблі люди на Майдані – це дві полярності, дві протилежності, що відображають наш соціум. Герої Небесної сотні втілюють в собі визначеність, готовність змінити свою долю і долю країни ціною свого життя.

Вони були готові порвати з минулим, де вирують договорняки, корупція, «моя хата з краю» ціною свого життя. Порошенко ні з чим не був готовий порвати, з чим була готова порвати Небесна сотня.

Тому залишилася залежність від Росії, Медведчук, корупція, безробіття, несправедливість, злиденна провінція, лицемірство і брехня еліти, що розкладає розкладений соціум.

Порошенко розвинув і поглибив гібридну державу, яка до кінця його правління розтоптала і злила в унітаз все те, що намагалися відвоювати для майбутньої успішної України герої, прикриваючись дерев’яними щитами.

Саме за це ніколи не можна пробачити Петра Порошенка. І люди, які підписуються за нього через 7 років, коли відкривається нова правда про нещирість і брехню Петра Олексійовича, приймають на себе відповідальність за гріхи і зраду жертв Небесної сотні і тисячі жертв на Донбасі.

Саме тому нестерпно дивитися на його театральну скорботу, театральну скорботу його покемонів, які перетворили величний подвиг в сумну ширму, що прикриває розпил країни.

Саме тому від Порошенка тхне мертвечиною, а Мертвечук розцвів при Петрові Олексійовичу. Саме тому, він розвинув пахнучий смертю і минулим армовір.

І саме тому, ми радіємо сьогодні, коли Зеленський почав ганяти Медведчука виходячи з якихось своїх цілей. Тому що це показує, що все було можливо, коли ти хочеш досягти результату. Коли ти ставиш реальну мету. Коли ти прагнеш вирішити проблему.

І ставлення до жертви героїв Майдану є лакмусовим папірцем того чи іншого політика. Як тільки нам кажуть, що справедливість неможлива, “тому що такі обставини”. Що Путін всесильний, а ми всі слабкі.

Що не треба поспішати, бо ми чогось не розуміємо. Те перед вами і є той самий гібридний політик, який хоче зберегти гібридну тіньову державу, яким плювати на ваші стогони, вашу емпатію, вашу людяність. І якщо ми хочемо жити в тій Україні за яку лилася кров 20 лютого 2014 року на Майдані, то ніколи ми їх не пробачимо.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.