20 січня… 20 лютого… 20 березня… Третій місяць уже пішов, але Байден так і не виявив бажання хоча би пару хвилин поспілкуватися із Зеленським по телефону. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук Анатолій Гриценко. Далі подаємо його слова без змін.

“”Поза межами досяжності” Це – позиція. І це – сигнал.

Америка відосиків з обіцянками не сприймає. Наїлася вже пустих обіцянок – і хоче бачити результати. На двох напрямах насамперед: 1) боротьби з корупцією і 2) відсторонення олігархату від впливу на українську владу.

Жодного з топ-корупціонерів до відповідальності так і не притягнуто, а кришування татарових, вовків у купі з “Великим крадівництвом” і протидією НАБУ/САП з боку Банкової Америка сприймає як “нуль” по першій позиції. Щодо олігархату, то після голосних заяв до реальних дій поки теж не дійшло, тож і по другій позиції – “нуль”.

Відтак, телефон Байдена “поза межами досяжності”. Прогнозовано і справедливо. Причини мовчанки не в Америці – в Україні.” – відмітив політик.

Додамо, що Курт Волкер заявив, що незалежно від того, як складатимуться найближчим часом відносини Москви та Вашингтона, Україна матиме широку підтримку в США.

«Всередині країни ми дійсно маємо протистояння і політичну боротьбу між партіями, і, на жаль, Україна раптово опинилася частиною цього процесу. слово „Україна“ тепер вживають ще й у внутрішньополітичному, не тільки в зовнішньополітичному контексті. Але факт залишається фактом: США так само сильно підтримують Україну та її суверенітет», — додав Волкер.