Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) викликало для надання пояснень президента Української асоціації футболу (колишньої Федерації футболу України), народного депутата від БПП Андрія Павелка, говориться у повідомленні прес-служби НАЗК.

Відомство запрошує Павелка для надання пояснень та у разі наявності підстав – складення протоколів про адміністративні правопорушення за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Чиновник має з’явитися у НАЗК 20 серпня о 14:00.

Національне агентство також підкреслило, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

«Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує 8 осіб для надання пояснень та за наявності підстав – складання протоколів про адміністративні правопорушення», – йдеться в повідомленні.

Так, за ознаками порушення вимог щодо попередження та врегулювання конфлікту інтересів, крім Павелка, запрошені депутат Менського міської ради Чернігівській області VІІ скликання Катерина Фесюн, заступник голови Сумської міської ради Олена Дмитрівська та ректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченко Микола Носко.

Також НАЗК запросило дати пояснення депутата Чернігівської міської ради Олександра Тарасовця, а за ознаками несвоєчасного повідомлення про суттєві зміни в майновому стані – начальника Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяну Єгорову-Луценко і директора державного підприємства «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці» Олега Александровича.

Раніше сайт SKELET-info повідомляв, що Павелко уникнув адміністративної відповідальності за систематичний конфлікт інтересів, пов’язаний з виділенням коштів з державного бюджету.

До цього стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України закрило справу стосовно Павелка.

Також повідомлялося, що нардеп від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул є партнером Павелко за корупційною схемою з присвоєння понад 200 млн гривень «Родовід банку».