Семен Семенченко відреагував на санкції проти Віктора Медведчука і компанії. Подаємо його слова в оригіналі:

“«Дивіться, що Байден животворящий робить!» «Санкції проти Медведчука ввели тільки тому, що яйця Зеленського тепер в руках у Байдена.!» Ці тези ми кожен день чуємо по каналах «П’ятий» і «Прямий», читаємо в коментарях в фб. А що ж кажуть США? А США підтримали рішення РНБО і нагадали, що персональні санкції проти Медведчука були введені ними ще… 17 березня 2014 року. «За підрив безпеки, територіальної цілісності і демократичних інституцій України». Проте, за роки президентства Порошенка, Медведчук став офіційним переговірником в Мінську, за сприяння Путіна і одночасно української влади став мільярдером, колосально наростив свій інформаційний потенціал …

А тепер питання для «войовничої еліти нації»)). Якщо США зафіксували факт підриву Медведчуком Української Державності ще в 2014 році, а санкції Зеленський ввів тільки у 2021 ( тому що як ви кажете «його яйця тепер в руках Байдена»), то в чиїх руках були яйця Петра Порошенка всі п’ять років його правління?”, – резюмував активіст.

Вчора Семенченко написав ще один пост на цю тему:

“У 2017 році ми вимагали припинити антиукраїнську діяльність Медведчука. Вимагали повернути Державі дизельну трубу, по якій він (при повній підтримці Порошенка) гнав контрабандний дизель з РФ. Ми блокували ці поставки в Житомирській області, перекривали торгівлю на крові в Донецькій і Луганській областях, п’ять місяців відбивалися в наметовому містечку біля ВР в Києві. Нас було всього близько ста чоловік. Не вистачало ще 40 мільйонів. Ветеранів добровольчих батальйонів викрадали співробітники СБУ, МВС і особистої охорони Порошенка по всій країні. Вивозили в тюрми Маріуполя. Вдиралися в квартири. Проводили незаконні обшуки. Фабрикували кримінальні справи. Суди за якими йдуть до сих пір…

Тому ми вітаємо сьогоднішні Укази президента, які вводять в дії рішення РНБО. По санкціям проти Медведчука і по поверненню стратегічної дизельної труби у власність України. Цього мало. Вкрай мало. Але навіть цього ми чекали довгих два роки…Але це краще ніж нічого! А з нашими судами, долями і життям розберемося як завжди самі. Головне, що сьогодні зроблено ще один крок на шляху до України.
I це добре”, – добавив він.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.