Президент України Володимир Зеленський звiльнив Василя Смаглюка з посади голови Добровеличкiвської районної державної адмiнiстрацiї Кiровоградської областi. Про це йдеться на сайті глави держави.

“Звiльнити Василя Смаглюка з посади голови Добровеличкiвської районної державної адмiнiстрацiї Кiровоградської областi у зв’язку iз закiнченням строку повноважень Президента України”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, офіс президента України поділився списком представників великого бізнесу, які відвідали зустріч із Зеленським, присвячену боротьбі з поширенням коронавіруса в країні.
Про це йдеться в офіційній відповіді Офісу президента на запит “Українських новин”.

Так, згідно зі списком відвідувань, з президентом Зеленським зустрічалися Ринат Ахметов, Ігор Коломойський, Андрій Веревський, Ігор Воронов, Сергій Войцеховський, Віталій Гайдук, В’ячеслав Клімов, Сергій Тігіпко, Олександр Ярославський разом зі своїм братом Олексієм та інші бізнесмени. Всього на захід були запрошені 16 бізнесменів.

“Бізнес повинен бути соціально відповідальним у важких ситуаціях для держави. Українці повинні відчувати себе захищеними, коли звертаються в державні лікарні. І я наполягаю, щоб ви допомогли зараз”, – заявив на зустрічі президент.