Санкції щодо лідера ОПЗЖ, олігарха Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко можуть привести до загострення ситуації на Донбасі і президенту Володимиру Зеленському необхідно робити такі удари.

Про це в своєму відео розповів шеф-редактор порталу «Хвиля» та політичний експерт Юрій Романенко.

Він вважає, що заява Марченко про вступ в ОПЗЖ була зроблена, щоб надати ситуації «більший характер політичної боротьби».

«Історія, бізнесмена вона особливо нікому не цікава, а ось історія, що переслідують Марченко -політика вона завжди буде на слуху», – заявив Романенко.

Експерт також зазначив, що дружина Медведчука буде виконувати роль комунікатора і публічно озвучувати його позиції.

«Медведчуку зараз потрібні комунікатори. Оскільки інфраструктура політична зараз підсипалась, тому потрібно використовувати всі можливі інструменти, щоб виходити в ефіри через телеканали, повинні бути говорючі люди, мотивовані відповідним чином. А хто, як не Оксана Марченко зараз мотивована, коли на її майно наклали арешти », – сказав він.

Експерт зазначив, що зараз важливо дочекатися рішення судів щодо арешту майна Медведчука, яке потрапить в АРМА (Агентство по розшуку і менеджменту активів) і буде продано.

На його думку, якщо Зеленський не зробить наступні кроки в питанні Медведчука, то для нього ця ситуація перетвориться в програшну, а в разі загострення конфлікту на Донбасі – в катастрофічну.

Романенко вважає, що «політичний серіал» із Зеленським і Медведчуком повинен тривати до тих пір, поки другий не буде арештований або не втече в Росію.

«Це потрібно робити швидко тому що росіяни обов’язково дадуть відповідь. Вони зараз як би мовчать. Нічого особливо не висвітлюють. Але вже пішов накат. Про неонацизм, все що ми чули з приводу Новоросії, з приводу снігурів, розіп’ятих хлопчиків, починається така ж хвиля. А це вірний знак, що на Донбасі може бути загострення. І потрібно розуміти наслідки цього загострення », – пояснив він.

Відзначимо, що вчора стало відомо про запуск нового телеканалу наближеного до Віктора Медведчука, однак фактично через годину мовлення в ефірі його відключили. Ось як це прокоментував блогер Сергій Іванов:

Фактично в РНБО Медведчуку прямо сказали, що він може хоч щодня купувати канали, але якщо звідти знову нестимуть ватну дичину, їх закатають санкціями так само, як 112 та інші високобюджетні ютуб-проекти.

Для Медведчука це надзвичайно болюча історія, адже, як ми чули у нещодавно оприлюдненому перехопленні його розмови з Сурковим, в реалі цей видатний «юрист-академік» – звичайний барига, якому байдуже на чому заробляти – паливі, електриці чи заручниках. Так само і з каналами: він просто продає куму комплекс своїх послуг в Україні – фракцію, партію, рот Киви, телеканали тощо. Інакше кажучи, продає непотріб, який Росія купує за дурні гроші, бо кремлівські «мислителі» типу Суркова сидять на відкатах. Ось і вся велич.

Тобто, якщо зробити цю історію нерентабельною для Кремля, він припинить фінансувати Медведчука, а без грошей такої людини не існує.