Вийшов новий трейлер українського комедійного серіалу "Слуга народу". У ролику шоумен Володимир Зеленський розповів про новини, які хоче побачити кожен українець.

"Відверто кажучи, я мрію, щоб кожен вечір, у кожному куточку України кожна українська родина зібралася б за одним столом нарешті в повному складі, з батьком, сином, чоловіком і братом, і після смачної вечері всі разом подивилися б… випуск новин".

Далі показаний випуск новин, де ведуча розповідає глядачам про те, що сьогодні рівно рік, як на Донбасі панує мир – жодного пострілу, жодного вибуху, жодного вбитого і пораненого.

"У Києві в кінотеатрі" Жовтень "відбулася презентація нової стрічки режисера Олега Сенцова. На презентації Олег присутній зі своєю дружиною та 3 дітьми, – розповідає вона. – Крім того, Україна отримала право проведення Літніх олімпійських ігор".

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

У коментарях до трейлеру українці пишуть, що і самі мріють про такі новини:

"Вова! Ти або перестань робити рекламу, схожу на агітацію, або йди вже на вибори…"; "А ще мрію, що б ми стали добрішими один до одного. І долар по 8)"; "Дуже круто, хочу, щоб я прокинувся, і так стало"; "Йшов 2019 рік. Кінець лютого. На ютубі вийшов 124 трейлер "Нового Слуги народу".