Російській армії, найімовірніше, потрібні будуть місяці, щоб зібрати необхідну кількість високоточної зброї, для масованих ударів по Україні. Росіяни серйозно виснажили свій арсенал.

За даними аналітиків Інституту вивчення війни, окупантам буде складно підтримувати інтенсивність ударів по українській інфраструктурі. Експерти вважають, що атакою на українські енергетичні об’єкти президент Росії Володимир Путін намагається вислужитися перед російським провоєнним націоналістичним табором, який вимагає ескалації.

В Інституті вивчення війни вказали, що критика на адресу Путіна буде наростати в міру зниження темпів кампанії

Росія, ймовірно, зможе надалі пошкоджувати українську інфраструктуру, але навряд чи завдасть довготривалої шкоди.

Зазначимо, напередодні повідомлялося, що Росія може накопичувати запаси ракет та безпілотників, щоб здійснити ще один масований удар по Україні. Саме з цим може бути пов’язане нинішнє відносне затишшя.

Про це в етері телемарафону заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Ворог побачив, що ефекту від одиночних ударів не так багато, тому що, якщо летить невелика кількість ракет, вони будуть збиті, як і «Шахеди». А коли масовані обстріли були у нас, у жовтні їх було чотири (найбільший 10 жовтня) – ворог кілька місяців накопичував свої засоби», – зазначив Ігнат. За його словами, для цього російські заводи працювали в три зміни, щоб поповнити запаси ракет.

«Таким чином, напевно, вони накопичують якийсь запас, щоб бити залпом. Це не виключається, тому що ворог не залишив своїх намірів руйнувати нашу критичну інфраструктуру», – додав спікер.