Разумкова чекають на Банковій після його одужання. Про це пише тг-канал “Зе Рада” з посиланням на свої джерела в ОП.

“Цікаво з чим пов’язана така різка потреба особистої зустрічі? За останній місяць в ОП блокували будь-яку комунікацію між Спікером і Президентом, а тут готовність особисто все обговорити та ще й без Єрмака”, – йдеться в повідомленні каналу.

Більш того, це не єдина важлива зустріч Президента Зеленського, запланована на цей тиждень.

Так тг-канал “Резидент” повідомляє, що Президент на цьому тижні зустрінеться з представниками груп впливу в Раді, щоб обговорити ситуацію в країні.

“Україна опинилася на порозі технічного дефолту, а в бюджеті немає коштів для виплат за захищеними статтями видатків, без спільної роботи Офісу Президента і Верховної Ради країну очікує економічна криза”, – йдеться в повідомленні каналу.

Відзначимо, що сьогодні 23 листопада, президент Зеленський повідомив, що нарешті отримав негативний тест на коронавірус і повертається до роботи в звичайному режимі.

“У мене, нарешті, негативний результат тесту на коронавірус.

Маємо розуміти нові ризики і максимально себе берегти. Як і розуміти, що обов’язковими зараз є медичні маски, самоізоляція, соціальна дистанція, збалансовані вітамінні програми, спортивний режим. Усе це вкрай важливо, і все це разом дає нам надію.

Так чи інакше, відсьогодні я вже на роботі. День буде насиченим, але я дуже радий зануритися в роботу у звичайному режимі. “, – повідомив Зеленський на своїх сторінках в соц мережах.