Ніякі "слова" в Конституції України не збережуть територіальну цілісність нашої держави. Про це заявив позафракційний народний депутат Володимир Парасюк в ексклюзивному коментарі популярному телеканалу!

"Президент повинен розуміти, що за політичними заявами повинні бути реальні дії. Обіцянки і декларативні речі в Україні вже не працюють. Люди добре розуміють, що країна в принизливому економічному становищі, що війна триває, ціни на комунальні послуги зростають, зарплати низькі, а еміграція з України величезна. Будь-якими словами в будь-якому законодавчому акті, який би у них не був благородний посил, ніхто не повірить, якщо вони не будуть підкріплені справами ", – підкреслив депутат і нагадав, що в українського президента Петра Порошенка залишилося два-три місяці на результат.

Популярне: “Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Також Парасюк заявив, що з такою імітованої боротьбою з корупцією і імітованими економічними реформами "в ЄС і НАТО не беруть".

На думку депутата, якщо питання про євроатлантичну інтеграцію України винести на референдум, люди виберуть "проєвропейський, а не проросійський напрямок" – "тому що всі хочуть їздити по рівних дорогах отримувати високу пенсію, і їм не потрібна та розруха, що в Росії".

"Перед виборами кожен як хоче, так і крутить Конституцією. Порошенко вже не знає, з якого боку підійти. Він думає, що на порожньому популізмі знайде довіру людей і військовослужбовців. Є реальні кроки: якщо ти сказав про НАТО, приведи НАТО в Україні. А декларативні речі нікому не потрібні ", – закінчив він.

Нагадаємо, раніше Парасюк назвав запоруку чесної люстрації для правоохоронців:

Питання перевірки поліцейських на доброчесність я переклав би на машину. Тоді було б нульове втручання людей. Ця перевірка має проводитися щороку й тривати доти, доки в Україні не відчеканили б монету чистого поліцейського.

«Реформу поліції писали люди, близькі до Авакова. А Лещенко й Найєм у цьому питанні більше займалися політикою. Знову ж таки, ширма утворилась, але вона і впала. От і все. А за ширмою – старі протерті й нікому не потрібні декорації і погані та дуже злі актори», – зазначив народний обранець. 

«Навіщо вірити що корупції не має, якщо я знаю, що вона там є. Україна інфікована корупцією не тільки в органах виконавчої, законодавчої чи судової влади, вона інфікована в свідомості – підкреслив нардеп.