Українські бійці знищили позиції терористів на Ясинуватській розв'язці на Донбасі. 

Відповідне відео опублікував у мережі блогер під ніком "Львівський метрополітен". 

"ЗСУ знищили укріплення орків на Ясинуватській розв'язці", – йдеться в повідомленні.

В свою чергу, окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї, повідомляє прес-центр штабу ООС

В результаті бойового зіткнення жоден український військовий не постраждав.

Захисники України продовжують контролювати дії бойовиків, дотримуючись при цьому умови припинення вогню.

Окрім того, в українській розвідці зазначили, що бойовики активно мінують території, щоб завадити спробам втечі терористів та подальшого переходу на бік ООС.

"У терміновому порядку здійснюється мінування території вздовж лінії зіткнення на ділянках, якими може скористатися особовий склад та місцеві жителі для переходу на бік підрозділів Об’єднаних сил. Водночас, окупантами нарощується система мінно-вибухових загороджень та сигнальних полів у тилу власних передових позицій. При цьому для встановлення мінно-вибухових загороджень російсько-окупаційними військами застосовуються протипіхотні міни осколково-загороджувальної дії типу ОЗМ-72", – йдеться у повідомленні.

Підрозділи Збройних сил України, які беруть участь в операції об'єднаних сил, на 99% укомплектовані озброєнням і технікою, в цілому українська армія забезпечена ними на 85%.

"На сьогоднішній день укомплектованість ЗС України основними зразками озброєння і військової техніки становить 85%, а військ (сил), задіяних в проведенні операції об'єднаних сил, – 99%", – говориться в повідомленні.

Також наголошується, що протягом 2014-2018 років підприємства оборонно-промислового комплексу капітально відремонтували близько 5,7 тис. одиниць основних зразків озброєнь і військової техніки та понад 12,5 тис. Одиниць агрегатів (двигунів, вузлів).

Ремонтно-відновлювальні органи ВСУ провели більше 6 тис. поточних і середніх ремонтів. Крім того, здійснено понад 70 тис. подібних ремонтів озброєнь і техніки, яка знаходиться у військових частинах.

Згідно з інформацією ВСУ, за державним оборонним замовленням у військові частини поставили понад 4 тис. одиниць основних зразків озброєння і військової техніки, а також понад 1 млн одиниць інших приладів і засобів ураження.

Крім того, в рамках надання матеріально-технічної допомоги від США до військових частин поставили близько 400 одиниць образів озброєння і техніки та понад 9,5 тис. Інших приладів і техніки.