Нардепка “Слуги народу” і голова оборонного комітету в парламенті Ірина Верещук заявила про готовність стати міністром оборони, її кандидатуру обговорювали у фракції.

Відповідну заяву зробила Верещук у програмі “Перші особи” на 24 каналі.

“У мене немає такого: хочу чи не хочу. Ми прийшли командою президента, за плечима президента, за його прізвищем. Але ми повинні брати на себе відповідальність”.

Верещук сподівається, що колеги-нардепи підтримають її кандидатуру, якщо на те буде воля Зеленського як верховного головнокомандувача.

Вона також сказала, що готова до викликів на посаді міністра оборони.

“У мене є вища військова освіта, у мене чоловік військовий, я служила в армії, один з синів військовий…Я добре знаю, куди йду. Я чудово розумію, який ризик для мене особисто це становить – і репутаційний, і політичний, і щодо мого майбутнього, і психологічний. Але хтось повинен це робити”.

Верещук підтвердила, що її кандидатуру обговорювали у фракції “Слуга народу”, однак з президентом Володимиром Зеленським з цього питання вона поки не спілкувалася.

Раніше “слуга народу” Марина Бардіна в ефірі авторської програми Катерини Соляр”Перехресний допит” на 24 каналі заявила, що в партії сподіваються, що відставка Тарана трапиться восени.

Свою тезу вона підтвердила тим, що до Тарана є багато запитань.

“Я не виключаю того, що цей міністр може бути замінений. Я надіюсь, що восени міністра замінять”, – сказала Бардіна.

За словами “слуги”, призначення такого рівня мають бути при абсолютній підготовці.

Це зміна всього міністерства. Це треба робити в правильний момент, коли ризики будь-якої ескалації, конфліктів, проблем на Сході Україні мінімізовані, – наголосила Бардіна.