Віктор Медведчук назвав звинувачення у фінансуванні тероризму та державній зраді сфабрикованими. Кум Путіна переконаний, що кримінальна справа проти нього – політичне переслідування.

Під час спілкування з журналістами Медведчук заперечив війну з Росією, передає 24 канал. Також він розповів, що організації бойовиків на Донбасі не є терористичними.

“Те, що робилось в інтересах держави, в інтересах українських громадян, сьогодні розцінюють як злочинні дії та ще й в таких важких звинуваченнях як співробітництво з терористичними організаціями”,
– заявив Медведчук.

Окрім цього він заявив, що чинна влада намагається полювати на опозицію та особисто на нього, як на одного з її представників. Медведчук звинуватив Офіс Президента у нібито впливі на суддів, які ухвалюють подібні рішенням.

Депутат повністю себе виправдовує й не розуміє чому його звинувачують.

Нагадуємо, що вчора суддя Печерського районного суду відправила нардепа Віктора Медведчука під домашній арешт. Це стосується справи про держзраду за торгівлю вугіллям із бойовиками. Прокурори будуть оскаржувати рішення райсуду в апеляційному порядку.

Вони наполягатимуть на триманні Медведчука під вартою .