З моменту набуття чинності норми про заборону на виїзд держпосадовцям, окрім як у відпустку, з України не випустили 2 осіб, які підпадали під ці обмеження. 

Про це розповів речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в коментарі УП. 

“За моєю інформацією, з моменту вступу в дію нових норм, 2 посадові особи не були пропущені на виїзд з України, адже не підпадали під умови перетину кордону”, – зазначив він. 

Демченко уточнив, що це були чоловіки. 

Спікер правоохоронного відомства також зазначив, що ДПСУ ще продовжує очікувати списки чиновників від усіх державних органів і структур. 

Раніше Андрій Демченко пояснив, що заборона на виїзд держслужбовцям діє, до прикордонників продовжують надходити списки осіб, яких це стосується. 

“Та інформація, яка до нас вже надійшла, є в інспекторів ДПСУ на державному кордоні, і ми продовжуємо очікувати, що всі надішлють такі дані… Проте наголошую, це і питання контролю і питання відповідальності посадових осіб, які підпадають під цей перелік. Якщо прикордонники на кордоні встановлять, що така особа підпадає під перелік, визначений Кабміном, навіть якщо ще немає списків, то може бути прийнято рішення у відмові в перетині державного кордону, якщо ця людина слідує не зі службовою метою, тобто  у відрядження, і не підпадає під інші виключення щодо відвідування дітей, лікування чи смерті близьких осіб”, – розповів він.