Уже тривалий час точаться суперечки про те, коли міністр МВС Арсен Аваков піде у відставку або коли його туди відправлять. Особливо актуальним стало це питання після хвилі “терактів” по країні і хвилі мінувань в великих містах.

Так політичний аналітик, як він себе сам позиціонує, Михайло Чаплига у себе на сторінці в Фейсбук поділився цікавими інсайдами і зазначив, що Аваков сам хоче піти у відставку.

“Сорока на хвості принесла, що вам немає сенсу штовхати Арсена – він і сам хоче піти. Втомився і хоче вийти з гри. Більше йому це не цікаво і пальми на віллі будинку в Італії більш привабливі, ніж те адище, яке залишиться тут.

Цей хитрий план знають і на Банковій, але їм потрібно його відправити у відставку ДО того як … Щоб на всяк випадок стабілізувати собі рейтинг.

Період? Кінець вересня перша половина жовтня. Тепер гра йде на випередження.

Разом з Арсеном швидше за все злетять і багато його протеже … такі як Денисова з (прости Господи) Омбудсмена. На її місце Зеленський знайшов нічим не примітне опудало.

А печаль в тому, що при такому розкладі у нас настане адище. Бо міняти Арсена потрібно було вирішивши за рік 2 завдання:

1. Перехоплення договору з криміналом – зараз діє договір, що кримінал володіє системою МВС і тому є певна подоба правопорядку …

2. Дроблення імперії МВС, взрощення окремих самостійних одиниць і лише потім зміна глави того, що залишиться.

В іншому випадку самі розумієте …

Бо зараз ситуація, коли клієнт взяв у банку кредит розміром з статутний фонд банку. Тепер він власник банку “.