Дмитро Гордон впевнений, що навіть в разі приходу до влади в Росії лібералів Крим і Донбас Україні повернуті не будуть.

Повернення Україні окупованих Криму і Донбасу можливо тільки економічним шляхом.

Таку думку висловив відомий український журналіст Дмитро Гордон в інтерв’ю “Народній хвилі Чикаго”. Фрагмент інтерв’ю Гордон оприлюднив на особистому каналі в YouTube.

Головною умовою повернення Криму і Донбасу, на думку журналіста, є успіх України.

“Спочатку потрібно побудувати в Україні таку економіку, щоб люди, що залишилися на тимчасово окупованих територіях – в Криму і на Донбасі, побачили, що Україна краща за Росію … Тільки економіка. Щоб люди побачили, що там, де вони раніше були, краще, ніж там , де вони є зараз “, – заявив Гордон.

Він уточнив, що без цієї умови деокупації не буде. Журналіст висловив сумніви, що території будуть повернуті Україні в разі приходу до влади в РФ лібералів.

“Я не дуже сподіваюся на російських лібералів, які і теоретично не можуть прийти до влади, і практично. Але навіть якщо станеться диво, я знаю і бачу, що багато хто з них є лібералами тільки до українського питання. Як тільки починається питання про те, що треба повернути Україні вкрадене, вони тут же ховають голову в пісок. Вони ментально не готові до того, що Україна – суверенна, незалежна держава “, – зазначив Гордон.