Російські політики чекають пропозиції від Зеленського і його команди, але замість цього отримали адекватну відповідь.

Після того, як в Держдумі РФ цинічно відреагували на вибори до Верховної Ради, російський депутат, глава комітету з міжнародних справ Леонід Слуцький все одно запропонував налагоджувати контакти з партією “Слуга народу”.

Проте у самій політсилі відхрестилися від можливої ​​співпраці.

“Необхідно зустрічатися, і зустрічатися не тільки в Страсбурзі на сесіях ПАРЄ . Необхідно відновити контакти. Чекаємо ініціатив від партії Зеленського. Ми будемо готові до масштабних контактів, рівно до таких, до яких готовий сьогодні Київ”, – сказав російський політик.

Крім того, Слуцький сказав, що нібито деякі обрані народні депутати від “Слуги народу” “вийшли на зв’язок”, але не назвав їх імена.

“Давайте не будемо цих людей підставляти”, – додав він.

У свою чергу в партії “Слуга народу” заявили, що їхні депутати, які були обрані на парламентських виборах, не контактували з російською стороною. Також у політсилі нагадали, що переговори з Росією від імені України можуть вести тільки президент України або особи, уповноважені на такі переговори.

“Ми не плануємо таких консультацій і в майбутньому, за винятком усталених міжнародних форматів, в рамках яких подібного роду контактів не можна уникнути. Вибрані від партії “Слуга народу” депутати попереджені про неприпустимість особистих контактів з діючими представниками російської влади. Навіть спроби встановити подібні контакти будуть розглядатися як порушення фракційної дисципліни і принципів партії”, – пояснили в партії.

А тим часом політична сила, яка набрала найбільше підтримки виборців на парламентських виборах, збирається вчитися. Так, новообрані депутати проходитимуть курс Київської школи економіки – навчання “слуг народу” відбудеться в Трускавці.

Про це в ефірі Громадського заявив почесний президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Перший документ — особиста стратегія.

“Вона полягає в тому — ким я хочу стати як депутат. Через 5 років, через 3 роки, через рік. За що я хочу бути відомим.

Другий документ — пропозиція політики.

Яким чином я буду впроваджувати реальну політику для того, щоби стати відомим.

Третій документ — законотворчість чи законодавча ініціатива, яка має впровадити цю політику на законодавчому рівні.

Четвертий документ — план впровадження. Це побудова коаліції, аналіз ситуації, щоби цей законопроект не вмер, а був прийнятий”, — пояснив Милованов.
Він додав, що вартість навчання — комерційна таємниця.

Водночас за нього платить партія “Слуга народу”, тому вартість можна буде побачити у її звіті.