Олена Зеленська поділилася кадрами візиту в Нью-Йорк, де проходить Генеральна асамблея ООН

Перша леді України опублікувала фото на своїй сторінці в Instagram.

«Наш візит до США почався… з України», – написала Олена Зеленська, пояснивши, що вони з чоловіком відвідали Український інститут Америки.

Володимир Зеленський насамперед зустрівся з представниками української діаспори.

«Олена, дивитися на Вас – одне задоволення! Це ж треба було Володимиру стати Президентом(!), Щоб всі ми могли спостерігати за Вами в світлі, РАЗОМ з чоловіком»,«З глузду з’їхати, як позитивом пре від цих чудових Зеленських!», «Олена як завжди, прекрасна виглядає!», «Просто красуня», «Яка ж Ви чарівна жінка», – захоплюються першої леді України користувачі мережі.Раніше повідомлялося, що дочка Володимира Зеленського 15-летнея Олександра вже вчиться в дев’ятому класі.

Дівчинка – звичайний підліток, скромна і не прагне до слави і дорогих речей. Відомо, що Олександра бере участь в шкільних заходах і добре вчиться. За словами дівчини, її середня оцінка в школі – дев’ять балів.

Підліток розповіла, що любить українську, англійську мови та інформатику, а також добре малює і співає і планує зосередитися на творчій сфері. Крім того, 15-річна Зеленська займається тенісом і тайським боксом.

А другого вересня цього року шестирічний син Володимира Зеленського – Кирило пішов у перший клас. За словами матері дітей, Олени Зеленської, це був особливий день і в наступні 12 років син дізнається, що таке дружба і, можливо, розчарування.