Росія має помітну перевагу в небі над Україною, проте за час повномасштабного вторгнення зазнала відчутних втрат. Українські сили збивають новітню техніку, яка стоїть на озброєнні у Росії, та коштує мільйони доларів.

Про це в ефірі каналу “Рада” розповів речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат. Він заявив, що втрати у небі відчутні для російських військ.

Юрій Ігнат зауважив, що при таких втратах противних повинен відмовитися від своїх планів. За його словами, з тактичної та стратегічної точки зору втрати Росії – серйозні.

Повідомляється, що Україна знищує не старі російські літаки, а нові. Речник Командування Повітряних Сил Юрій Ігнат повідомив, що збиваються літаки Су-30, Су-34, Су-35 та інші.

Щодо вертольотів, то у війні з Україною російська армія втрачає багато Ка-52 та Мі-28.

Це нова техніка, яку Росія втрачає у війні. Вона коштує мільйони, – наголосив Ігнат.

До слова, нагадаємо, що не так давно львівські десантники збили російський вертоліт Ка-52, вартість якого сягає 16 мільйонів доларів. Український воїн приземлив ворожого “Алігатора” з переносного зенітно-ракетного комплексу “Ігла” та присвятив знищення російського вертольота одномісячній дитині.