Члени Комітету Верховної Ради з прав людини провели зустріч із представниками іспанського бізнесу, які надають гуманітарну допомогу Україні, про це йдеться на сайті українського парламенту.

Сьогодні зустрічали делегацію з Іспанії. Це представники фонду, який акумулює фінанси великого іспанського бізнесу. Чому для нас це важливо? Ці люди не мають жодного відношення до України. Проте в них є чітке розуміння, що росія – агресор, а Україна повинна вистояти! І Україні треба в цьому допомогти. Першу партію допомоги ми сьогодні вже отримали! Це тонна ліків, а також три машини швидкої допомоги. Дві машини передамо Львівському військовому шпиталю, одну – для військового шпиталю Державної прикордонної служби, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це перший візит іспанців до України з початку війни, “проте точно не останній”.

Наступна поїздка буде до звільненої Київської області. Щоб представники фонду на власні очі побачили, що відбулось у передмісті столиці та розповідали про це всьому світу для боротьби проти рашизму! – ідеться в повідомленні.

Окрім того, повідомляється про домовленість щодо подальшої цільової співпраці для Донецької області, “адже саме цей регіон, разом із Луганською, Харківською, Миколаївською, Херсонською областями, зараз найбільше потерпає від обстрілів окупантів, і допомога там зараз дуже необхідна”.

Зазначимо, що в Іспанії офіційно зареєстровано майже 30 тисяч біженців, які рятуються від війни в Україні, про це повідомив прем’єр-міністр Педро Санчес.

За його словами, найближчими днями це число може більш ніж подвоїтися. За останніми даними ООН, понад чотири мільйони людей залишили Україну після вторгнення Росії 24 лютого.