Володимир Зеленський відреагував на гострий коментар Юлії Тимошенко щодо його рішення йти на вибори 31 березня в якості претендента на пост президента України

Кандидат у президенти України і знаменитий гуморист Володимир Зеленський опублікував у своєму акаунті на Facebook пост, в якому парирував оцінку Юлії Тимошенко щодо його наміру зайняти крісло в головному кабінеті на Банковій вулиці.

Як відомо, в інтерв’ю журналістці Соні Кошкіній лідер партії «Батьківщина» і кандидат у президенти України Юлія Тимошенко досить жорстко відгукнулася про рейтинг Володимира Зеленського, заявивши, що “робити такий борщ з Чебурашки – це, можливо, креативно і певним чином це якийсь експеримент, але це точно не смачно”.

Володимир Зеленський у своїй публікації  на Facebook від 12 березня зазначив, що він вже майже звик до регулярних вибухів в мережі, в яких недоброзичливці намагаються очорнити його ім’я та ім’я його команди і навіть починає нервувати, якщо чергова порція помиїв затримується.

“Ой, щось ще доноситься, тихенько, як гавкіт із сусіднього села, “борщ із Чебурашки”. Креативно! Ну, це краще, ніж “скислий борщ і вчорашній”… Ржу не можу. А значить – готовий! Ми – нове блюдо! Свіже! З інгредієнтів важлива лише порядність, а там людей досвідчених додамо до смаку і точно обійдемося без “потрухів”, – відреагував на слова Тимошенко артист.