Міністерство юстиції організовує аукціон, який посадовці вже встигли охрестити “великим розпродажем українських в’язниць”.

 

Першим “лотом” стане “Ірпінський виправний центр”. Про це повідомляє пресслужба відомства. За офіційними даними, приголомшливий продаж об’єктів починається у четвер, 6 серпня.

“Великий розпродаж в’язниць розпочинається! 06 серпня 2020 року об 11:00 відбудеться захід, присвячений початку цього процесу. Він проходитиме на території першого об’єкту, який буде виставлено на продаж — державної установи “Ірпінський виправний центр (№ 132)”, — наголосили в Мін’юсті.

Учасниками заходу стануть безпосередньо міністр Денис Малюська та його заступниця Олена Висоцька.

“Вони розкажуть про плани подальших продажів та напрями використання отриманих від реалізації в’язниць коштів”, — наголосили у пресслужбі.

“Ірпінський виправний центр” знаходиться за 14 кілометрів від Києва. З червня минулого року об’єкт перебуває в консервації. останніх засуджених звідти перевели ще рік тому. Під розпродаж підпадає виключно нерухомість.

Нагадаємо, що Денис Малюська автор та інціатор скандального рішення про запровадження платних камер в СІЗО.

“З об’єктивних причин є камери кращої якості та є гіршої… Подейкують, що кращі камери дістаються за хабарі. Ми зробимо так, щоб ці засоби офіційно прямували до спеціального фонду, за рахунок якого ми зможемо робити ремонти, покращувати якість та умови в безкоштовних камерах”.