Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель застеріг Росію.  Він заявив, що Кремль заплатить високу ціну в разі повномасштабної агресії.

Згідно слів Жозепа Борреля, ЄС та “Велика сімка” на цей час працюють над стримуванням можливої російської агресії. Та ескалація конфлікту матиме дуже серйозні наслідки для Кремля.

Жозеп Боррель наголосив на тому, що концентрація російських військ під українськими кордонами є питанням безпеки і східного кордону Європи. За його словами, на зустрічі “Великої сімки” на рівні глав МЗС, обговорювали безпеку України та захист її територіальної цілісності.

Керівник європейської дипломатії запевнив, що агресія проти України матиме серйозні наслідки. Особливо для Росії.

“Ми перебуваємо в режимі стримування, щоб дати Росії зрозуміти, що все, що може являти собою напад на Україну, матиме високу ціну. Ми усі разом підтримуємо Україну”, – заявив Боррель.

Нагадаємо, що раніше високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель підтвердив тверду відданість підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Про це він заявив у Брюсселі на пресконференції з новою главою МЗС Німеччини Анналеною Бербок. 

“Ми обговорили нарощування військових сил Росії біля кордонів України, і я хочу використати цю нагоду, щоб знову підтвердити нашу непохитну готовність підтримувати суверенітет і територіальну цілісність України. Ми готові застосувати усі інструменти, які маємо у наявності, і ми вивчаємо способи посилення стійкості українців”, – наголосив Боррель.