У День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош розповів, що від рук радянських окупантів під час голоду загинули десятки його близьких родичів, за яких він пообіцяв помститися.

На своїй сторінці у соціальній мережі Facebook у 90-ті роковини трагедії Ярош зазначив, що війна України з Московською імперією триває протягом цілих століть і весь цей час супроводжується загибеллю мільйонів українців.

При цьому рукотворний Голодомор завдав його родині тяжких втрат по батьківській та материнській лініях. Ярош пообіцяв, що сучасне покоління українців має здійснити відплату за загиблих предків та остаточно вирішити питання загрози Московській імперії на адресу України.
“Війна з Москвою триває століттями. Наші предки в цій Війні гинули мільйонами… І ми, сучасне покоління Українців, повинні помститися: раз і назавжди вирішити питання з цими російськими негідниками. Російська недоімперія має бути знищена! Вічна пам’ять Українцям, які померли від Голоду!” Відродилися тоді – переможемо зараз! – наголосив Ярош.