Дата початку контрнаступу ЗСУ вже визначена і вже найближчим часом буде видно, що саме і в якому напрямку задумало наше командування.

Про це  розповів Олексій Гетьман, військовий аналітик, майор запасу ЗСУ.

За його словами, якщо на сьогодні розглянути ситуацію з урахуванням того, що ми та російські окупанти бачимо на карті, то удар може бути здійснений за позиціями вздовж Азовського узбережжя, де зараз спостерігається значна активність. У даному регіоні є так званий “сухопутний коридор” у Крим, що представляє вузьку смугу, яка вже знаходиться під обстрілом. Враховуючи, що ми маємо ракети, здатні вражати цілі на відстані 250-300 км, росіяни стикаються з серйозними проблемами в цій галузі.

Якщо ж говорити про використання важкої техніки та танків, то найзручніше це робити знову-таки на півдні України, оскільки там сухий степовий ґрунт, немає лісів та інших природних перешкод. Однак противник також може використати цю перевагу.

Військовий аналітик підкреслив, що удари також можуть виникнути відразу в кількох напрямках, але так, щоб ворог взагалі не зрозумів, який саме напрямок є пріоритетним.

“У цьому плані наше командування діє грамотно, використовуючи широкий технічний арсенал і сприяння грамотних людей. Деякі фахівці періодично дають про себе знати – то безпілотники на Рубльовку відправлять, то нафтобазу чергову спалять, щоб росіянам не було чим заправляти танки. Думаю, що найближчим часом нас чекають хороші новини, а росіян – дуже погані”, – резюмував Гетьман в ефірі Апостроф TV.